Kurumsal

Ereğli Dilme Çelik Servisi Merkezi

Fabrikamız Batı Karadeniz bölgesinin, sanayi gelişiminde mümtaz bir yeri olan Kdz.Ereğli de kurulmuştur. 30 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. 
Otomotiv ve yan sanayi , beyaz eşya imalatı, ısıtma-soğutma ürünleri imalatı gibi sac kullanan sektörlerin ihtiyaçları karşılamaya yönelik hizmet vermekteyiz.
Fabrikamızın bulunduğu Ereğli kenti, gerek liman kenti oluşu gerekse otoyola yakınlığı ile ulaşım bakımından Türkiye nin en avantajlı bölgelerinden birine kurulu bir sanayi kentidir. Hizmet seviyesini pazarın ihtiyaç duyduğu en üst standartlara çıkartma misyonu ile kendi sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı kısa dönemde başarmıştır. Bugün 5000 m2 kapalı olmak üzere toplam 13000 m2 alana kurulu tesisiyle hizmet vermektedir.

Malzeme siparişinden müşteri teslimine kadar şirketimiz sorumluluk anlayışı içindedir.
Bu amaçlar doğrultusunda ilkemiz olan müşterilerimizin istediği tüm ürün çeşitlerini temin ederek kısa sürede teslim etmek, kaliteli hizmet ve süreklilik ilkelerine bağlı kalarak sektör içindeki yerini geliştirmek ve daha ileriye götürmek istemektedir.


Rekabetin büyük ölçüde arttığı, bütün ülkelerin birbirine yakınlaştığı ve kalitenin Pazar şartlarında belirlendiği globalleşen Dünyamızda EREĞLİ DİLME olarak kalitenin seçici en önemli unsur olduğu inancındayız. 
Bu inanç ve ilkeler doğrultusunda sektöründe lider olabilmek için;

-Daha iyiyi nasıl yapabileceğimizi, Pratik uygulamadan elde edilen yeni fikirler doğrultusunda, Pazar için en uygun ürünleri seçmek
-Müşterilerimizin talep ettiği ürünlerimizi, fiyat uygunluğu, güvenirlilik, fonksiyonellik, süreklilik, zamanlama, miktara uygunluk, değişkenlik, problemsizlik şartlarına bağlı Kalite anlayışı ile üretmek ve sunmak.
-Ürünlerimizi var olan yerli ve yabancı standartlara göre, yasal ve mevzuat şartlar çerçevesinde üretmek,
-Çalışan personelimizi sürekli eğiterek kalite sisteminde devamlı ilerleyerek, müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak.

Bu politikalar doğrultusunda kalite yönetim sistemimizin şartlara uygunluğunu ve etkinliğini sürekli iyileştirmek temel amacımızdır. 
EREĞLİ DİLME SAN. TİC. A.Ş. kurulduğu günden itibaren kalite bilincini ve anlayışını ön planda tutmuş bir kuruluştur.

Esasen , dünyada ülkeler arasındaki siyasi ve ekonomik sınırların büyük ölçüde kalkmış olması beraberinde yoğun rekabet şartlarını getirmiştir.
Rekabetin en önemli silahı ürün kalitesinden ödün vermeksizin , uygun maliyet ve terminde üretim yapmaktır. 
Bu üretim anlayışının pratiğe uygulanabilirliği , kalite yönetim anlayışının tüm faaliyetler de benimsenmesi ve yürütülmesi ile mümkün olmaktadır.Kalite tüm çalışanlarımızın katılımı ile her türlü faaliyette vazgeçilmez bir unsurdur.